Saistībā ar Latvijas un Izraēlas diplomātisko attiecību dibināšanas 25. gadu jubileju, Mākslas galerija  PUTTI  un Izraēlas laikmetīgo rotu un aksesuāru zīmols Noritamy ielūdz Jūs uz izstādi “STARP DIVĀM PASAULĒM’’  no 2017. gada 17. novembra līdz 27. novembrim, Mākslas galerijā PUTTI, Peitavas ielā 5, Vecrīgā.

Noritamy dizainā savijas arhitektūras, skulpturālo formu un mākslas jūtīgums, kas veido šim zīmolam raksturīgo stilu. Kaklarotas, rokassprādzes, gredzeni, auskari piesaista ar modes aktualitāšu interpretāciju. Tajā pašā laikā šiem darbiem piemīt klasisko rotu pamatīgums, delikāts Austrumniecisks šarms, kas tos ļauj pielīdzināt valkājamai mākslai.

Zīmols ir dibināts 2007. gadā Izraēlā un tā idejiskie autori ir radošs duets – māte un meita, kuru vārdi arī veido zīmola Noritamy nosaukumu. Nori ir interjera arhitekte, savukārt Tami rotu dizainere.  Rotas un aksesuāri tiek radīti, izmantojot gan dārgmetālus un dārgakmeņus, piemēram, zeltu, dimantu un sudrabu, kā arī misiņu, nerūsējošo tēraudu, koku, polimēru un ādu.

Plašāka informācija  www.putti.lv