Dārgie skolēni, 

Apsveicu jūs ar brīnišķīgiem, gaišiem un priecīgiem svētkiem — 1. septembri! 

Tas ir jauna mācību gada sākums, kas jums būs īpašs. Šis gads būs atšķirīgs no visiem citiem. Mēs visi ceram, ka sarežģītais un kopumā diezgan drūmais un nepatīkamais pandēmijas periods ir aiz muguras. Taču kaut kas šajā laikā noteikti ir palicis nepamanīts, nav dziļi apgūts un nav līdz galam izprasts. 

Jums priekšā ir ļoti grūts gads. Zināšanu nepilnības ir jānovērš nekavējoties. Lai rīt ikviens no jums spētu viegli un ar prieku apgūt jaunas zināšanas, virzīties uz priekšu augstskolā, savā profesijā, savā dzīves darbā, konkurējot līdzvērtīgi ar vienaudžiem no citām skolām, pilsētām un valstīm! 

Jūs atgriezīsieties klasēs, kur satiksiet savus skolotājus un klasesbiedrus, kuru jums noteikti pietrūka līdz ar pilnvērtīgu un dzīvu saskarsmi. Es novēlu jums visiem labu, draudzīgu darbu, sadarbību un savstarpēju cieņu! Un neaizmirstiet, ka ikvienam no mums ir nepieciešams atbalsts un sapratne, īpaši tādos grūtos periodos kā patlaban. Tāpēc nežēlojiet draudzību, laipnību, atzinību un cieņu — skolasbiedriem, skolotājiem un vecākiem!

Īpašu pateicību izsaku Šimona Dubnova skolas direktorei, skolotāju kolektīvam un tehniskajam personālam — par izcilo un ļoti profesionālo darbu iepriekšējā mācību gadā. Vēlreiz vēlos uzsvērt, ka viņi var rēķināties ar pilnīgu kopienas un tās vadītāju atbalstu. Š.Dubnovas skolas dzīve un rūpes vienmēr būs Latvijas Ebreju draudžu un kopienu padomes uzmanības lokā. 

Es novēlu jums visiem labu veselību, dzīvesprieku, darbīgumu, jaunus sasniegumus, panākumus un uzvaras!     

Priecīgus svētkus! Priecīgu Zinību dienu!

Arkādijs Suharenko