Katram no mūsu biedriem ir unikāls stāsts un sarežģīts liktenis. Programma “Pusdienas uz mājām” ir īpaša atbalsta programma tiem, kuri savas garīgās un fiziskās veselības dēļ nevar paši sevi nodrošināt ar pusdienām. Pateicoties mūsu partneru atbalstam, šī programma pastāv jau gandrīz 20 gadus. Gadu gaitā tā ir sniegusi nepieciešamo palīdzību vairāk kā 650 personām.

Vienas pilnas maltītes nodrošināšana vientuļam, trūcīgam vecāka gadagājuma cilvēkam izmaksā 5,15 eiro. Šodien šīs programmas ietvaros mēs atbalstām 13 cilvēkus. Programma prasa pastāvīgu un ievērojamu finansējumu. Ar mūsu partneru dāsno atbalstu mums jau ir lielākā daļa nepieciešamās summas, lai nodrošinātu klientu apkalpošanu 2022. gadā. Taču mums ir nepieciešams jūsu atbalsts, lai savāktu trūkstošo summu 8400 eiro apmērā un līdz gada beigām nodrošinātu ēdināšanu 13 cilvēkiem.

Ikdienas skrējienā, paķerot kafijas tasi ar desertu, dažkārt pat neaizdomājamies, ka par šo summu varam nopirkt pilnvērtīgas pusdienas vienam maznodrošinātam cilvēkam. Pateicoties jums, mēs varēsim atbalstīt šīs programmas cilvēkus ar maltīti katrai dienai līdz pat gada beigām: svētku dienās, darba dienās un sabatā.

 

Vienas pusdienu porcijas cena ir 5,15 eiro.

Pusdienu izmaksas nedēļā — 36,05 eiro.

 

Nav pārāk mazu ziedojumu! Svarīga nav summa, kuru Jūs ziedosiet, bet gan Jūsu līdzdalība! Ziedojumu var veikt ar maksājumu karti, PayPal vai veicot pārskaitījumu uz sociālā centra kontu.

 

Norēķinu rekvizīti:

“Rīgas Ebreju kopiena”, biedrība
Reģ. Nr. 40008000511
Rīga, Skolas iela 6, LV-1010

Banka: “Swedbank”
Konts: LV35HABA0551050498072

(Lūdzu, norādiet maksājuma mērķi: Ziedojums Tolam 10)

* Līdzekļi, kas pārsniedz nepieciešamo summu, tiks izmantoti sociālā centra klientu papildu atbalstam.