UZMANĪBU ‼️ Szarvas Starptautiskā ebreju jauniešu nometne atklāj savu pirmo tiešsaistes dziedāšanas talantu konkursu Szarvas Kul (Kul = balss). Tā ir iespēja draudzēm visā pasaulē parādīt savus talantus!

Katra kopiena var piedalīties ar vienu priekšnesumu, kas tiks iepriekš ierakstīts, montēts un apstiprināts. Tiešraides laikā tiešsaistes skatītāji varēs baudīt priekšnesumus un balsot par saviem favorītiem. Uzvarētājs tiks noteikts pēc nodoto balsu skaita.

3. oktobrī plkst. 18:00 pēc Viduseiropas laika (Latvijā — plkst. 19:00) sāksies tiešraide. Raidījuma vadītājs izskaidros noteikumus un balsošanas procesu, tad iepazīstinās ar kopienām un to izpildītājiem, pēc tam būs iespējams noklausīties/noskatīties priekšnesumus. Pēc tam cilvēki no visas pasaules varēs balsot, izmantojot šova laikā norādīto saiti. Balsošana beigsies stundu pēc raidījuma sākuma, un uzvarētājs tiks paziņots raidījuma beigās. Visi videoklipi tiks saglabāti nometnes YouTube kanālā, un raidījuma ieraksts būs pieejams visās nometnes platformās: Facebook, Instagram, Twitter u.c.

Piedalīties vokālajā konkursā var jebkurš esošais, bijušais vai topošais nometnes “Szarvas” audzēknis. Pieteikumus var iesniegt gan individuāli, gan komandas. Dalībnieki tiks lūgti iesniegt savu vārdu, uzvārdu, izcelsmes valsti, īsu biogrāfiju un fotogrāfiju, kas tiks izmantota konkursa popularizēšanai.

Ja dalībnieks ir jaunāks par 18 gadiem, viņš drīkst piedalīties šajā konkursā vai filmēties videoklipā tikai ar vecāku vai likumīgo aizbildņu atļauju.

? Pieteikšanās termiņš beidzas svētdien, 2021. gada 26. septembrī. Pieteikumi, kas tiks saņemti pēc šī termiņa, netiks izskatīti.

Video nedrīkst būt garāks par 3 minūtēm, tam jābūt ierakstītam ar profesionālu aprīkojumu vai viedtālruni (ainavas režīmā), standarta YouTube formātā (16:9 malu attiecība) un 1920×1080 izšķirtspējā. Rediģētais video jānosūta organizatoram mp4, avi vai mov formātā. Dziesmu var dziedāt konkursa dalībnieku dzimtajā valodā (ar tekstu angļu valodā) un/vai angļu valodā.

☀️ Pieteikties šeit: https://szarvas.camp/kul/

Neaizmirstiet saņemt atļauju no visiem, kas iesaistīti jūsu videoklipā, neiekļaujiet videoklipā logotipus, preču zīmes, dizainus vai citu intelektuālo vai komerciālo īpašumu. Nav atļauts aizskarošs, reliģisks vai pret reliģiju vērsts, rasu, politisks, nepieklājīgs vai vardarbīgs saturs. Varat iesniegt tikai tos videoklipus, pie kuriem esat strādājis pats. Cita autora darba nesankcionēta izmantošana tiek automātiski diskvalificēta. Iesūtot savu darbu šim konkursam, jūs piešķirat organizatoriem vispasaules, bezmaksas, beztermiņa, neekskluzīvas tiesības un licenci kopēt, izplatīt un izstādīt katru iesniegto darbu jebkurā plašsaziņas līdzeklī, tostarp tiešsaistes galerijas sarakstā, publikācijās un dažādos mārketinga materiālos, kā arī tiesības izmantot, kopēt, modificēt, rediģēt un radīt no tiem atvasinātus darbus, un piekrītat parakstīt dokumentus, kas apliecina šādas tiesības un licenci, ja organizators to pamatoti pieprasa.